piątek, 6 czerwca 2008

Mini badanie opinii czyli jak cię widzą tak cię piszą.

Dziś wieczorem po raz ostatni można było oddać głos w mini ankiecie internetowej "Czego najbardziej brakuje polskiej pielęgniarce". Ogółem oddano 29 głosów. Oto wyniki:

1: pewności siebie (34%)
2: wiedzy i umiejętności (24%) oraz serdeczności i zrozumienia (24%)
3: kultury osobistej (17%)

Pomysł zapytania Was co myślicie na ten temat jest częścią prezentacji mojego autorstwa zatytułowanej "Pozytywna refleksja nad kondycją polskiego pielęgniarstwa".
Jest to próba diagnozy choroby toczącej nasz zawód w formie jakiej on istnieje w Polsce i danie podpowiedzi co można zrobić aby dokonać zmiany na lepsze.
Prezentacja będzie miała swą premierę w Poznaniu 11 czerwca 2008 na spotkaniu z członkami zarządu Fundacji Rozwoju Pielęgniarstwa Polskiego a wkrótce po tym będzie też dostępna na tej stronie.

Podobnie jak wzięliście udział w ankiecie, zachęcam Was serdecznie do otwartej dyskusji po ukazaniu się prezentacji na tej stronie. Wasz głos jest niezmiernie ważny, gdyż pielęgniarstwo nie powstaje zza pięknego biurka i z perspektywy wygodnego fotela lecz z naszej perspektywy, którą jest codzienny kontakt z pacjentem.

Jeśli mieszkasz poza granicami Polski i tam pracujesz w swym zawodzie - Twój głos jest również nam potrzebny! Za udział w ankiecie serdecznie dziękuję i zapraszam niebawem do zapoznania się z prezentacją i otwartej dyskusji.

Pozdrawiam wszystkie polskie pielęgniarki i pielęgniarzy w Polsce i za granicą.

Artur Sołtysiak

Brak komentarzy:

Wyszukiwarka EBM - wyszukiwarka dla specjalistów: pielęgniarek i lekarzy

TWOJE ZDROWIE - wyszukiwarka dla pacjentów